Press "Enter" to skip to content

Coinbase Commerce − krüptoraha PayPal?

Suurim Bitcoinide vahendaja Coinbase hakkab pakkuma uut maksesüsteemi kaupmeestele, kes soovivad oma veebipoele lisada võimaluse tasuda ostude eest krüptorahaga. Coinbase Commerce nupp sarnaneb funktsionaalsuselt PayPali nupule.

Mille poolest on PayPal väljaspool Eestit tuntud? PayPal on kujunenud USA-s üheks juhtivaks keskkonnaks internetimaksete sooritamisel, ettevõttel on 227 miljonit registreerunud kasutajat (31.01.18).

Kui Coinbase suudab pakkuda kaupmeestele ja klientidele head kasutusmugavust ja väiksemaid vahendustasusid, kui Paypal, võib see muuta krüptorahad internetis kõige populaarsemaks maksevahendiks.

Coinbase pole seni väga uue teenuse kohta infot avaldanud, avatud on veebileht, kus teatatakse, et nad pole uutele kaupmeestele liitumiseks veel avatud, kuid mõned veebisaidid kasutavad juba praegu uut maksesüsteemi ja võimaldavad seda testida.

Kui soovid e-poes oma ostukorvi eest maksta, näidatakse kliendile selliseid maksevõimalusi:

Peale krüptoraha maksete valimist, tuleb otsustada, millises Coinbase-i krüptovaluutas soovid maksta:

Peale valiku langetamist on makse sooritamiseks aega 15 minutit:

Kui kasutad Chrome brauserit koos MetaMaski (krüptoraha) äpiga, on tänu omavahelisele integratsioonile maksete sooritamine veelgi lihtsam ja piisab mõnest nupuvajutusest, et ostu eest tasuda.

Seni on üheks populaarseimaks Bitcoini maksete vahendajaks olnud BitPay, kuid Coinbase’i eeliseks on võimalus maksta mitmete krüptorahadega, mille ülekandetasu on väiksem, kui Bitcoinil.

 

Kasutatud allikas: Trustnodes

Be First to Comment

Lisa kommentaar